O Firmie

Firma LTR Michał Nowakowski rozpoczęła działalność w 2013 roku, ale komfortem cieplnym zajmujemy się od roku 2005. Po kilku latach pracy w różnych firmach zajmujących się klimatyzacją i wentylacją, postanowiliśmy otworzyć własną. Dzięki temu, że jesteśmy młodym i doświadczonym zespołem, oferujemy Państwu szybką, i fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny.

Misja firmy

Jednym z najważniejszych zadań jakie muszą spełniać własne 'cztery kąty' jest zapewnienie użytkownikom warunków komfortu cieplnego. Naszym celem jest realizacja tego zadania w Państwa domu, biurze i sklepie. Misją firmy jest także doradzać, pomagać i rzetelnie edukować dlaczego komfort cieplny w pomieszczeniu jest tak ważny dla dobrego samopoczucia i zdrowia osób w nim przebywających.

Zakres usług

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe rozwiązania. Wykonujemy pełen zakres usług związanych z klimatyzacją i wentylacją: doradztwo, projekt, montaż i serwis. Zajmujemy się również projektowaniem i instalacją nowoczesnych systemów ogrzewania elektrycznego opartych głównie na foliach i matach grzewczych. Te innowacyjne rozwiązania zyskują coraz większe grono zwolenników dzięki niskiej cenie montażu i eksploatacji oraz wygodnej i bezproblemowej obsłudze.

Jakość

Produkty które oferujemy są przez nas sprawdzone w działaniu i pochodzą od renomowanych firm takich jak Toshiba, Haier, Samsung, Chigo, Midea czy Gree. Mogą być Państwo spokojni również o jakość montażu i profesjonalizm obsługi. Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo pewność jakości produktów oraz gwarancję długoletniego funkcjonowania.

Środowisko

Dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii i precyzyjnego sterowania możliwe jest uzyskanie warunków komfortu cieplnego przy zużyciu mniejszej ilości energii niż do tej pory. Możliwość wykorzystania energii odnawialnej do zasilania naszych produktów powoduje mniejsze obciążenie i zanieczyszczenie środowiska, a także niższe koszty eksploatacji.


Serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu z nami i korzystania z naszych usług.